PRONÁJEM ELEKTROCENTRÁL

K zapůjčení nabízíme mobilní elektrocentrály o výkonu 5 - 2000kVA. Nejste-li si jisti, jak silnou elektrocentrálu potřebujete, neváhejte nám napsat pavsaf@seznam.cz nebo volejte 732 444 114, rádi Vám poradíme.

Naše elektrocentrály použivájí jedny z nejkvalitnějších motorů Perkins nebo Volvo. Jejich pravidelný servis a kontrola zaručuje bezproblémový chod dodávky elektřiny pro Vás během odstávek elektrické energie.

Při pronájmu elektrocentrály můžete počítat i se zapůjčením potřebné kabeláže, rozvaděčů a dalšího příslušenství, vše dle Vašich potřeb a požadavků na míru. Cena je vždy závislá na rozsahu zapůjčeného příslušenství a době pronájmu.

Půjčení elektrocentrály od nás Vám zajistí bezproblémový chod Vašeho podniku, či bezproblémový průběh pořádané akce či festivalu.

Nejen na Moravě na oblíbených akcích pořádaných v lokalitách Přerov, Zlín, Hodonín, Brno, Olomouc, Ostrava Vám zajistíme bezproblémou dodávku el. energie, ale i v Čechách a po celé ČR.

Půjčit Vám dieselagretát správného výkonu patří k našemu profesionálnímu poradenství, zrovna tak, jako Vám poradit jaké příslušenství k zapůjčené elektrocentrále potřebujete (připojovací kabely, rozvaděče, doplňování pohonných hmot, doprava, trvalá obsluha elektrocentrály, zaškolení obsluhy elektrocentrály atd.)

Naši klienti se na nás opakovaně obrací, protože ví, že ač jsme menší firma, tak velmi spolehlivá, a rozrůstáme se jen díky tomu, že jsme tu pro Vás 24hodin denně a vždy včas na domluveném místě.

Provádíme poctivou a profesionální práci. Pokud zrovna nemáme volnou elektrocentrálu , dokážeme klientovi poradit na koho se obrátit, nebo za něj vše zajistíme.

Naše slovo platí !!!

Zpracovávám...

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY? NAPIŠTE NÁM!